רעי כורכוס

רעי כורכוס מושפע מסגנונות מוזיקלים רבים: ממוזיקה ערבית, טורקית, הודית, פרסית ויוונית ועד לג'אז ומוזיקת פלמנקו.

רעי מנגן ומופיע במספר הרכבים ופרויקטים של מוזיקה מן המזרח המנגנים מוזיקה מקורית לצד מוזיקה קלאסית מסורתית (ביניהם: טריו סומאק, נאשוואתי והתזמורת הסופית של הראל שחל).י רעי מלחין מוזיקה מסורתית ומוזיקה בת זמננו אשר משלבת חדש עם ישן, מסורת לצד יצירתיות וחדשנות. בוגר המרכז למוזיקה מן המזרח שבירושלים ובנוסף למד במשך השנים מטובי המורים בארץ ובחו"ל ביניהם: יורדל טוקצ'אן, דריה טורקאן, יבגניוס וולגריס, מיכאליס קולומיס, מוראט איידמיר, הראל שחל, פרץ אליהו, מארק אליהו, אלעד גבאי ועוד רבים וטובים. הולך בדרך, לומד וחוקר את המוזיקה ומשתדל ללמוד בעיקר על עצמו. רעי אוהב מאוד ללמד ומלווה תלמידים רבים בלימוד רזי הנגינה וגילוי נפלאות עולם המוזיקה מן המזרח. כיום רעי מלמד במרכז למוזיקה מן המזרח שבירושלים ובאלשיך- מרכז למוזיקה מסורתית ומלווה גם תלמידים רבים באופן פרטי. על השיעורים: נלמד את יסודות הנגינה בעוד, אחיזה נכונה, תרגילים וטכניקות פריטה שונות וקישוטים ממגוון מסורות. דרך הכלי ולימוד של רפרטואר רלוונטי נכיר גם את עולם המקאם, הערבי/טורקי ונלמד את השפה, לדבר במבטא נכון ,קישוטים רלוונטים וכמובן גם את אומנות האילתור - התאקסים. רעי פיתח שיטת לימוד אשר משלבת מצד אחד למידה מסודרת של טכניקה והבנה תיאורטית של המוזיקה ומערכת המקאם לצד למידה בשיטה ה "מסורתית" אשר שמה דגש על נגינה משותפת ופיתוח השמיעה המוזיקלית והיכולות הטכניות על ידי שמיעה וחזרה של נגינת המורה ונגנים נוספים.

לרכישה:

עדי פורתי

מתמחה במוזיקה הפרסית

עדי פורטי, נגן סנטור פרסי למד במרכז למוזיקה שורשית, אוניברסיטת בר אילן עם נגן הסנתור יצחק רפואה התמחה בנגינה על סנטור הודי בוורנסי שבהודו. למד במרכז למוזיקה מן המזרח עם נגן הסנתור קיהן נאמן ( תלמידו של פאראמרז א פייבר) עדי מתמחה במוזיקה הפרסית הקלאסית והעממית, מערכת הדסטגה ( מקאם פרסי) וצבר שיתופי פעולה עם ויקטוריה חנה, אליהו שמש, דליה פז׳נד, ההרכבים שאבנם, זעפרן, וקבוצות מחול מסורתי. לימוד הסנטור כולל ביצוע יצירות פרסיות קלאסיות ועממיות ממחוזות שונים, לחנים ממקורות סופיים והשפעות של ארצות שכנות, הלחנה ואימפוביזציה במסגרת הדסטגה ותורת המקצבים השונים באיראן.

לרכישה:

רוני גנאור

מורה לקמנצ׳ה ויילי טנבור

רוני הוא מולטיאינסטרומנטליסט מלחין ,מבצע , ומורה למוזיקה מן המזרח. לאחר שניגן והופיע מגיל צעיר על גיטרה ובאס במגוון סגנונות, והתנסה בנגינה בעוד , החל ללמוד קמנצ׳ה ורדיף אצל מארק אליהו וטאר ורדיף אצל פיריס אליהו . רוני למד גם ממורים נוספים בעולם : מוזיקה טורקית עם הראל שחל , קמנצה מאימאמיאר חסנוב (אזרבייג’אן) ואוגר אונור (טורקיה) רוס דאלי וקלי תומא (יוון). טאר מאראז סאלק(איראן) ויילי טנבור מאיבגניוס וולגריס (יוון) וחסן קיריס ( טורקיה ) .

לרכישה:

יצחק ונטורה

מורה לנאי

אמן נאי, מלחין, מפיק ונגן סטאר פרסי. ידוע ומוכר כאחד מנגני הנאי המובילים בארץ וכממשיך דרכיהם של מוריו. יצחק למד עם מיטב המורים בארץ ובחו״ל וממשיך בחקר העומקים של כל סוגי הנאי; הערבי, הטורקי והפרסי. מופיע לצד אמנים גדולים וחבר בתזמורת ירושלים מזרח ומערב. מלמד נאי ערבי, טורקי, פרסי וסטאר פרסי.

לרכישה: